Rasim ARI, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlunu Ziyaret Etti

Rasim ARI, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlunu Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Gençlik ve Spor Bakanı M. Muharrem Kasapoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ve AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya'yı makamlarında ziyaret etti. 
Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ziyaretlerine ilişkin yaptığı paylaşımda; " Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın M. Muharrem Kasapoğlu ve Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Bünyamin Bozgeyik ile Nevşehir'i ve şehrimize yapacaklarımızı istişare ettik.. Bugüne kadar söz verdiğimiz her şeyi yaptık hamdolsun.. Bundan sonra da Allah'ın izniyle böyle devamı gelecek.." dedi. 
"AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya'yı da ziyaret eden Rasim Arı, UETD'nin eskimez Başkanı..İstanbul milletvekilim,Bugüne kadarki ve bundan sonraki yoldaşım, destekçim, ağabeyim.. Zafer Sırakaya Ağabeyle 'marka şehir Nevşehir' üzerine istişarelerde bulunduk desteklerini aldık.." dedi. AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya'da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kıymetli dostum Rasim Arı kardeşimle istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Nevşehir Rasim Arı ile dünyaca tanınan bir şehir olacaktır." ifadelerine yer verdi
.